skip to Main Content
+421 948 222 770 +421 914 222 777 lmwaller777@gmail.com info@rioebro.sk
CzechEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishPortugueseRussianSlovakSpanish

Doprava zo Slovenska

Zo Slovenska Vás prepravíme až do campu a späť 9-miestnym mikrobusom ( cena 1900 Euro – max. počet cestujúcich je osem) alebo Vám zabezpečíme letenky s odletom z Bratislavy alebo Viedne priamo do Barcelony (cena letenky sa mení v závislosti od sezóny a obsadenosti lietadla od 100 do 200 Euro-spiatočná ) a taktiež zabezpečíme aj transfer z letiska až do campu. Termín pobytu si samozrejme vyberáte podľa svojich potrieb a možností, počet miest je však obmedzený.

 

Možnosť individuálneho prenájmu 9-miestneho vozidla Mercedes SPRINTER,
v plnej výbave 60€/den na prepravu do nášho campu.

doprava_na_rio_ebro_b
doprava_na_rio_ebro_b_1
doprava_na_rio_ebro_b_2
doprava_na_rio_ebro_b_3
doprava_b_4
doprava_b_5

Dôležité informácie

Rýchlejším a pohodlnejším spôsobom cestovania je pravdaže letecká doprava, kde doba letu je cca 2 hodiny a transfer z letiska až k nám do campu je cca 2,5 hodiny. Do lietadla si môžete vziať batožinu 5-10kg a druhú batožinu 15-20 kg (podmienky sa môžu samozrejme meniť v závislosti od výberu leteckej spoločnosti). Preprava udíc je taktiež bezproblémová, treba ich len zabaliť do tzv. tubusu (platí sa zaň ako za športové vybavenie).

Pokiaľ sa rozhodnete cestovať autom, je potrebné mať so sebou zelenú kartu, vodičský preukaz, malý technický preukaz a doklad o zaplatení zákonného poistenia vozidla.

Súradnice campu sú:
S 41.2499899   V 0.0097383,17

Cesta je síce zdĺhavá, ale väčšina cesty je po diaľnici. Trasa z Bratislavy do Caspe je dlhá približne 2330 km a trvá 26-28 hodín, v závislosti od podmienok na ceste. V Španielsku je povolená rýchlosť na diaľnici 120 km/hod, na viacprúdových cestách 100 km/hod a na ostatných cestách 90 km/hod. Snažte sa vyhýbať pokutám, je nutné ich zaplatiť na mieste a pokiaľ nie ste schopný zaplatiť, odoberú Vám vozidlo až do doby, pokiaľ pokutu nezaplatíte.

Transfér z letiska

Barcelona - Caspe / Caspe - Barcelona
320 €
klimatizovaným mikrobusom zn. Mercedes Sprinter   (9 miestny)
Barcelona - Caspe / Caspe - Barcelona
270 €
klimatizovaným autom zn. Mercedes Viano ( 7 miestny)
Girona-Caspe / Caspe- Girona
350 €
klimatizovaným mikrobusom zn. Mercedes Sprinter   (9 miestny)
Girona-Caspe / Caspe- Girona
300 €
klimatizovaným autom zn. Mercedes Viano ( 7 miestny)
Prenájom autokaravanu
100 Eur / deň + pohonné hmoty
Prenajom karavanov Rio Ebro LM Waller EL Paso00004

Auto je v plnej výbave. Má šesť miest na spanie, šesť miest na jazdu, televízor, satelit , samostatný mrazák, chladničku, kúrenie. klimu ,wc, sprchu a všetko ostatné ,čo potrebujete k maximálnemu pohodliu. Môžete pohodlne tráviť čas pri vode, na rybách aj v nepriaznivých podmienkach alebo si vyrazit z rodinou alebo s priateľmi k moru na prekrásne plaže, ktoré sú z campu 125km.

Prenájom automobilu
20€ / deň + pohonné hmoty
Prenájom automobilu

RENAULT ESPASE 2.2dci
7 miestny, automatická klimatizácia,manuálna prevodovka

Back To Top